אריה דרעי, לכלא! | הרב אמנון יצחק

אריה דרעי, לכלא! | הרב אמנון יצחק

(לגבי סוף הסירטון, אין להתייחס לאמור שישינו קישור לאתר כלשהו. תודה, וצפיה מהנה ומועילה)

השר אריה דרעי ורעייתו יפה זומנו לחקירה במתקני יחידת להב 443
בני הזוג דרעי יגיעו בימים הקרובים אל מתקני היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 – ויעומתו עם הראיות שנאספו נגדם • החשד: מעורבים בעבירות שחיתות הקשורות לעסקאות נדל”ן ולעבירות מס • בחודשים האחרונים נבדקו חשבונות הבנק של דרעי ואחיו – ונגבו עדויות מבני משפחה.

שר הפנים אריה דרעי צפוי להגיע בימים הקרובים אל מתקני היחידה הארצית לחקירות הונאה בלהב 433 – והפעם בלוויית רעייתו יפה. כך מדווח ישראל היום.
לפי הדיווח, היחידה הארצית לחקירות הונאה זימנה את בני הזוג דרעי לחקירה, שצפויה להתקיים בימים הקרובים.
ברקע: החשד כי בני הזוג מעורבים בעבירות שחיתות הקשורות לעסקאות נדל”ן ולעבירות מס.
בחודש מארס אשתקד התיר היועץ המשפטי לממשלה, ד”ר אביחי מנדלבליט, לפרסם כי באישורו “נפתחה בדיקה בעניינים הקשורים לשר דרעי”.
כחודש לאחר מכן, בתום ישיבה בהשתתפות מנדלבליט, פרקליט המדינה שי ניצן וראש האגף לחקירות ומודיעין ניצב מני יצחקי, הוחלט על פתיחת חקירה פלילית נגד דרעי – וזו נמשכת מאז בחשאי, בשיתוף עם רשות המסים.
פרטי החקירה חוסים תחת צווי איסור פרסום, אך ממה שכבר ידוע עולה כי החקירה קשורה ככל הנראה לעניינים כספיים הנוגעים לתקופת כהונתו של דרעי כאיש ציבור, ולעסקאות נדל”ן שביצע עם אחיו, עו”ד שלמה (מומו) דרעי.
לפי הדיווח בישראל היום, בחודשים האחרונים נבדקו בין השאר חשבונות הבנק של דרעי ושל אחיו, ונגבו עדויות מבני משפחה ומגורמים הקשורים בעסקי הנדל”ן של המשפחה.
עוד נאמר בדיווח, כי בשבועות האחרונים הגיעה החקירה לישורת האחרונה, לאחר שהחוקרים השלימו את איסוף התשתית הראייתית נגד דרעי – וכעת בכוונתם לעמת את השר ורעייתו עם החומר שנאסף.
יועץ התקשורת של דרעי, ברק סרי, מסר אתמול ל’ישראל היום’, בתגובה לזימונו לחקירה: “שר הפנים אמר מהרגע הראשון כי הוא ישתף פעולה באופן מלא ויענה על כל שאלה שיישאל. השר דרעי סומך על מערכת אכיפת החוק שתעשה את עבודתה בצורה אחראית וראויה”.
נזכיר, כי לפני שבועיים פורסם בחדשות 10, כי יו”ר ש”ס יזומן ככל הנראה בחודש הקרוב לחקירה באזהרה. לפי הדיווח בחדשות 10, דרעי חשוד בעבירות שחיתות הקשורות לעסקאות נדל”ן שונות בהן היה מעורב, יחד עם אחיו עו”ד שלמה (מומו) דרעי.
בדיווח אז נאמר כי בחודשים האחרונים ערכו החוקרים חיקורי דין רבים בחו”ל בנוגע לסוגיה, וכי מי שצפוי להוביל את החקירה הם אנשי רשות המיסים, יחד עם חוקרי היחידה לחקירות הונאה של המשטרה.
כבר אז נמסר, כי במשטרה יעברו לעסוק בתיק דרעי לאחר ביקורו של נשיא ארה”ב דונלד טראמפ.
✯ ✯ ✯

✴בעזרת ה’ נעשה ונצליח✴

שלום לכל הצופים היקרים, אם אתם רוצים להיות מעודכנים ראשונים בכל סרטון שעולה לערוץ? לחצו “הירשם כמנוי” (subscribe) וליחצו על סמל הפעמון🔔- אם אהבתם? עשו לייק (אהבתי) שתפו והגיבו. תודה רבה, ותזכו למצוות. כנסו: https://goo.gl/RnRVaM

✯ ✯ ✯ ✯

Dear viewers Hello, You are invited to view the channel and write comments and share the videos and I would be happy if you subscribe to the channel. Then click on “subscribe” and stay up to date. Thank you very much.
Video Rating: / 5

You may also like...

3 Responses

 1. הרב אמנון יצחק - שיעורים והרצאות》 R.a.y.c&l says:

  ✫ שלום לכל הצופים היקרים, אם אתם רוצים להיות מעודכנים ראשונים בכל סרטון שעולה לערוץ? לחצו "הירשם כמנוי" (subscribe) וליחצו על סמל הפעמון🔔- אם אהבתם? עשו לייק (אהבתי) שתפו והגיבו. תודה רבה, ותזכו למצוות. כנסו: https://goo.gl/RnRVaM

  ✯ ✯ ✯ ✯

  ✫ Dear viewers Hello, You are invited to view the channel and write comments and share the videos and I would be happy if you subscribe to the channel. Then click on "subscribe" and stay up to date. Thank you very much.

 2. Rfel365 Hson says:

  דאג תמיד לעצמו ולקומונה שלו,בכל מיני מישרות מפוברקות,מתנות וקומבינות רבות כמעט בכל מועצה דתית בארץ,וזה רק קצה הקרחון.

 3. חגי חן says:

  איזה ננוול. מנוול נלוואי ויכלא
  שונא. חרדים.
  זה דואג לשקופים
  יימח ויידח

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar