Finalistët e “Big Brother 9” – Top Channel Albania – News – Lajme

Në finalen e madhe të “Big Brother 9” do të shkojnë 3 çiftet më të votuara, më të forta dhe ata që ditën të ishin realë apo lojtarë të mirë, e që janë Danieli me Fotininë, Olsi me Fiorentinën dhe Lupçja me Katerinën.
Video Rating: / 5

You may also like...

13 Responses

 1. Vjollca Karaj says:

  Daniel Fotini fitore jeni me te miret,me te edukur dhe keni tregu se si mbi te gjitha mbizoteron dashuria sinqeriteti brravo

 2. Brunilda Lavane says:

  danieli fotini fitore

 3. Denada Vatnikaj says:

  fitoren e meriton olsi fiori super cift

 4. 333333 1252783 says:

  Olsi fitore

 5. Niko Nik says:

  fitoren Do ta mar fjorentina dhe olsi 👍

 6. Xhulio Filolli says:

  fitore danjel fotini jeni me te miret.

 7. Antigona Dedndreaj says:

  fitoren e meriton qifti Danjeli e fotini.

 8. Fjolla Murseli says:

  Pa vler kan hyr musa edona pa vler kan dal nfund te fundit teqithe jan te pa moralt aty ena tregojn jo jemi kimista jo jurista jo magjistar po ikni ore tegjith e te gjitha rugaçe pa 8 vjeçare po ai qe eshte student nuk vij te hyj aty se ka ibligime shkolle ejo obligime sexsi po me keta para te bigut ndimoeni ndonjer rast te rend familjar ose student qe presin te marin shqiprinne dor eta ndertojn si duhet exhdo familje te ket nje jet normale ejo vetem dikush ti ben edhe nipat milioner pirdhuni

 9. Fjolla Murseli says:

  Olsi ekishe meritu fitoren pa lopen qe eka aty

 10. VIN TAFA says:

  olsi e fiori fitues

 11. Odeta Odin says:

  fitiren e meriton vetem danjel dhe fotini

 12. Odeta Odin says:

  danjel fotini ma te miret 😍😍😍😍😍

 13. Xhoni Prifti says:

  olsi & Fior fitues

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar