Hundmadhi (Dubluar Ne Shqip) Www.Genti-Ks.Tk

Filma te Dubluar Ne Shqip munësohen nga Www.Genti-Ks.Tk

You may also like...

14 Responses

 1. Brikena Balliu says:

  ky eshte nje nder filmat e mi te vjeter te parapelqyer me aktoret e mi te parapelqyer, e kam kerkuar per shume koh ne youtube dhe me ne fund e gjeta per me teper ne shqip dhe EMA ANDREA smund te ri pa e thene JE NJE AKTORE E MADHE SHQIPERIA ESHTE ME FAT QE KA AKTORE TE MEDHAJA SI TI

 2. Nela Bici says:

  this is beautiful

 3. Aris Kaqandolli says:

  y

 4. Flamur Jashari says:

  shum e mir

 5. king _mozzik abdullah says:

  awaw

 6. Bashkim Haziri says:

  loqken. ja. ha😝

 7. beba beba says:

  shum shum bukur

 8. Safije Rexha says:

  na lat pa fjal bre

 9. Safije Rexha says:

  shum bukur

 10. Rosario Alimadhi says:

  I don't like

 11. Rosario Alimadhi says:

  I don't like you and you

 12. sallmen.ramadani says:

  Shumë e mirë a ?

 13. Queen Linda says:

  shumm bukur mka lan pa fjal

 14. Renato Merkaj says:

  shm bukur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar