Përmbledhje Ditore BB9, 18 Qershor 2017, Pjesa 1, Big Brother – Top Channel Albania Entertainment

Video Rating: / 5

You may also like...

20 Responses

 1. Altenen Member says:

  Se ca ka dho kati me ik finale i zot e di

 2. Letey Kon says:

  Me falni, keni votu lupcen dhe keni heq musen?
  Wow, skame me fjale

 3. elisabeta Telo says:

  kati merre ciften se zagarin e ke afer( lupicen))

 4. Rexha says:

  Danjek Fotini 👑👑

 5. Rexha says:

  boo ky lupce nuk shieh tme sy

 6. Florina Toci says:

  Se mos ja leshon olsi ate gazin ka goja ti vjen zeri me mir katerines hahahahaha 🤣😂

 7. justin bieber says:

  Po pse i keni fshire episodet qe kan qen m perpara??? Ju lutem rikthejeni te gjitha

 8. elma elma says:

  danjeli dhe fotinia fituesit

 9. Sara Isufi says:

  pse e jep pa ze njer

 10. Bane Bane says:

  6;38 atasy ata syyy hahahaha😂😂

 11. Bane Bane says:

  2:37 Katii 😂😌😜

 12. Florina Toci says:

  Mir e bet qe e ndaluat zerin se smundem ta degjoj kur kendon katerina 😂🤣

 13. Brunilda Huge says:

  Oooo kakaterina o debile

 14. Mateo Maci says:

  shyqur qe oqe zoni kur kendoj katerina 😂😂😂😂😂😂

 15. denis ndreraj says:

  fatmirsisht pjesa e katerines esht pa zë.faleminderit

 16. ernisa doci says:

  Keni bere pa ze momentin ma te bukur te videos,momenti kur kendon Karerina :p

 17. teo teo says:

  Fix katunare e lodhur katerina

 18. Manjola Dubini says:

  po pse eshte pa ze nje pjese

 19. gucci cashbag says:

  hahaha olsi ka frik me dal se e rrahin damn son

 20. Denni Darko says:

  Bo si shko ky Lupce ne Finale se na ka ca trapin gjith ket edicion me budalliqet e veta e me te Bertituren injorante te tij. Kush osht ai idiot qe voton ket te mete mer amon, ku e ka kulturen ky. FOTINI DANJEL FITUES:::

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to toolbar