ArenaPark AVM Tanıtım Filmi

ArenaPark AVM Tanıtım Filmi

ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Kapılarını 26 Ağustos 2011’de açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve dünya markalarının yer aldığı 100 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema alanıyla kısa sürede İstanbul’un Avrupa yakasının çekim merkezi olmayı başardı.

http://www.arenaparkavm.com

100.000 metrekarelik alanda faaliyet gösteren ArenaPark’ın, 40.000 metrekarelik kiralanabilir kısmı bulunuyor. ArenaPark’ın iki katı alışveriş ve yaşam merkezi, bir katı ise otopark olarak düzenlendi. 100 mağazanın bulunduğu merkezde her bütçeye ve zevke uygun Çarşı, Mavi, Colin’s, LC Waikiki, Koton, Hotiç, Desa, Kiğılı, Ramsey, Tesco Kipa, Starpak, D&R, FLO, Arow, Mudo, TeknoSA, Watsons, Siemens ve Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalar bulunuyor. ArenaPark’ın içinde 8000 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Tesco Kipa, 50 bin çeşit ürünü en uygun fiyatlarla ziyaretçilere sunuyor. Yine merkezde yer alan teknoloji devi Teknosa ise beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden cep telefonuna kadar zengin ürün çeşidiyle dikkat çekiyor. Teknosa’da herkese ve her keseye uygun bir ürün mutlaka bulunuyor.

Alışveriş dışında, yaşam ve eğlence merkezi konseptiyle de öne çıkan ArenaPark’ta 2 bin 400 metrekarelik, 10 salondan oluşan sinema alanı yer alıyor. İşletmeciliğini Site Sinemaları’nın yaptığı sinema alanı, teknolojik alt yapısı ve ferah atmosferiyle dikkat çekiyor. Bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonuna sahip olan ArenaPark, vizyondaki filmleri uygun fiyata izleme imkanı sunuyor.

ArenaPark’ın içinde bulunan çocuk eğlence merkezi Starpark ise 3 bin metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar yaşatan Starpark’ın içerisinde atlı karıncadan çarpışan otolara, gondoldan uçan salıncağa kadar pek çok oyuncak bulunuyor. Starpark’ta yer alan top havuzu ve Go-Kart pisti de büyük ilgi görüyor.

Türkiye’nin en iddialı konut projelerinin yer aldığı Halkalı Atakent’in ilk ve tek alışveriş merkezi olan ArenaPark’ı, tüm bu özellikleri sayesinde hafta içi günde 20-25 bin, haftasonuysa 35 bin kişi ziyaret ediyor. Alışveriş merkezinin içinde yer alan meydanda düzenlenen söyleşi, konser, imza günleri ve sergiler de İstanbulluların eğlence kültürüne katkı sağlıyor.

Küçükçekmece Atakent’te yaşayanların yürüme mesafesinde olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, haftanın yedi günü 10.00 — 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kısaca ArenaPark İstanbullulara şehrin içinde renkli bir alışveriş ve yaşam sunuyor.

Leave a Comment